O PROJEKCIE


O mnie

Cześć, nazywam się Seweryn i od 34 lat moje życie związane jest z Bełchatowem. Uwielbiam wędrować, podróżować, odkrywać nowe miejsca i ich historie. Jestem uzależniony od mgieł i wschodów słońca. Fotografia jest nieodłączną częścią mojego życia, od kilku lat również zawodowego.

 

O projekcie

#WPB to połączenie pasji, które dają mi wolność i pozwalają dostrzegać świat w zupełnie inny sposób niż dawniej. To inicjatywa, która na przestrzeni lat wielokrotnie ewoluowała i zmieniała swoją formę by ostatecznie stać się projektem nastawionym typowo na fotografię artystyczną. Wędrówki po bezdrożach to również nietypowy przewodnik turystyczny prezentujący mniej znane zakątki woj. łódzkiego, a także faunę i florę otaczającego mnie świata.

 

W maju 2018 roku za swoją działalność na rzecz promowania regionu otrzymałem z rąk Marszałka Województwa Łódzkiego certyfikat ambasadora marki „Promuje łódzkie„.


                                


Współpraca

Jako fotograf podejmę współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i instytucjami publicznymi. Wykonuję zdjęcia na zlecenia firm, urzędów oraz fundacji, głównie na terenie woj. łódzkiego. Zajmuję się fotografią krajobrazową, przyrodniczą, portretową oraz okolicznościową. Moje zdjęcia trafiają najczęściej do folderów reklamowych i albumów, a także na social media i strony internetowe. Jesteś zainteresowany współpracą lub zakupem moich prac? Skontaktuj się ze mną przez stronę na facebooku

 

FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA  |  FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA